News

حضور نماینده مردم شریف فریمان در بازار ملی


دکتر سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی و هیأت همراه با حضور در مجموعه فروشگاهی گلوبندک (بازار ملی) ضمن بازدید از این مجموعه با منوچهر صالحی مدیرعامل گروه صنعتی ملی دیدار و گفتگو کرد.
دبیر هیأت رئیسه مجلس دهم، از آقای دکتر محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان یکی از ذخایر مدیریتی کشور یاد کرد که همواره در هر مسؤولیتی منشأ اقدامات ارزنده بوده اند و هم اکنون در صندوق بازنشستگی با مدیریت جهادی در حال خدمت رسانی به قشر عظیم بازنشستگان می باشند و به خوبی توانسته اند شرکت های تحت پوشش صندوق را نظام بخشیده و آینده روشنی را برای آنها ترسیم نمایند.
دکترهاشمی بر احیای " نشان" ملی تأکید و بیان داشت عرضه ی محصولات با قیمت های مناسب و سایر اقدامات اصلاحی صورت گرفته، کفش ملی را درشرایط مناسبی قرار داده که موجب اقبال عموم خصوصا قشر جوان به این نشان محبوب ملّی شده و توان مشارکت با سایر نشان های تجاری بزرگ خارجی و داخلی را برای مجموعه ملی به ارمغان آورده است.
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، با ارزشمند دانستن اقدامات یک سال گذشته در گروه صنعتی ملی، آقای صالحی ایشان را مدیری تلاشگر و خلاق دانست که همواره در پی نوآوری و روز آمد سازی است. وی خاطر نشان کرد که در تولید و عرضه ی کفش می بایست به بهداشت و سلامت پای مردم،کیفیت و زیبایی محصول و اقتصاد خانواده ها،سلیقه ی اقشار مختلف جامعه احترام گذاشت،افزود: نمایندگان مجلس برنامه های گروه صنعتی ملی را که درجهت حمایت از تولید ملی و توسعه ی استاندارد های فوق است،مورد حمایت قرار خواهند داد و در این راستا رایزنی های لازم را برای تحقق برنامه های اعلامی گروه صنعتی ملی با مقامات عالی وزارت رفاه و صندوق بازنشستگی به عمل خواهند آورد.
مدیرعامل گروه صنعتی ملی نیز ضمن قدردانی از حمایت ایشان بیان داشت ایستادگی گروه صنعتی ملی بر مواضع اصولی خود که تأمین محصول باکیفیت،روزآمد و حفاظت از بهداشت و سلامت پای مردم است، موجب شده که از ناحیه تعدادی از تولیدکنندگان تحت فشارهای روانی، اقتصادی و سیاسی قرار گیرد و در این رابطه نیازمند حمایت همه ی مسؤولین هستیم تا بتوانیم آنگونه که شایسته است به رسالت خطیر خود عمل کنیم.
منوچهر صالحی همچنین اظهار داشت،در سایه حمایت های بی دریغ مسؤولین وزارت رفاه، صندوق بازنشستگی و آتیه صبا مجموعه ملی توانسته است به موفقیت های ارزنده ای همانند افزایش سیزده درصدی فروش زوجی نسبت به سال گذشته، متعادل کردن (کاهش) قیمت محصولات و افزایش اقبال مردم به فروشگاه های ملی دست یابد. ایشان در ادامه از عزم جدی شرکت بر بازسازی فروشگاه ها، خرید محصولات با کیفیت و مطابق با سلیقه مشتریان بالاخص بانوان و جوانان جهت تأمین هر چه بیشتر نظر آنها، خبر داد.
آقای دکتر هاشمی از فروشگاه در حال بازسازی "باستیون" که درآینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت نیز بازدید و در جریان بازسازی این فروشگاه و برنامه های توسعه ای شرکت قرار گرفت و با ابراز خوشحالی از اقدامات صورت پذیرفته، اظهار داشت معماری فروشگاه های بازسازی شده همانند فروشگاه غدیر (خیام) بسیار اصولی، زیبا و منطبق با استانداردهای فروشگاهی روز دنیا می باشد و به طور حتم این مهم می تواند در جذب مشتریان و افزایش فروش شرکت موثر واقع شود.
در پایان مدیر عامل گروه صنعتی ملی از تغیر نام فروشگاه باستیون به جمهور یا شورا با اخذ نظر مساعد آقایان دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر نیک کار مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا خبر داد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
حضور نماینده مردم شریف فریمان در بازار ملی
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.167.230.68)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064