News

نماینده مردم کاشمر:کفش ملّی با مدیریت صالحی خیلی زود به جامعه بازخواهد گشت


دکتربهروز بنیادی نماینده کاشمردرمجلس شورای اسلامی با حضوردرمجموعه فروشگاهی گلوبندک ( پاساژ استاندارد) ضمن بازدید ازاین مجموعه با منوچهر صالحی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی دیدار کرد.
وی درجریان ملاقات با صالحی در گفتگو با مرکزارتباطات گروه صنعتی ملّی نیزحاضر شد و در خصوص حضورش در مجموعه فروشگاهی گلوبندک گفت: کفش ملّی جزء حس های نوستالوژیک ما ایرانی ها است،مخصوصاً هم سن های من که حس خاصی به این نشان دارند.نشان فیل کفش ملّی و نظم وانضباط فروشگاهش همیشه درذهن مااست. در گذشته ایرانی ها به صورت خانوادگی برای خرید کفش به فروشگاههای کفش ملّی مراجعه می کردند و خاطرات خوشی را برایشان ساخته    می شد،امّا دردوره ای،روزگار طوری شد تا این خاطرات ازاذهان پاک شود و نشان ملّی دچارافت شود. ولی خدا را شکرامروزبا تلاش آقای صالحی و گروهشان وضع فرق کرده است و کفش ملّی در حال بازگشت به جایگاه سابق خود است.
وی ادامه داد:به هرحال من امیدوارم کفش ملّی خیلی زود به سطح جامعه برگردد و مایه خوشحالی برای ما ایرانی ها بشود.هدف اقتصاد مقاومتی هم که مقام معظم رهبری فرمودند،همین است،یعنی حمایت واقعی ازکار،کارگر داخلی و تولید داخلی.مردم باید درزمینه همت کنند،شاید هزینه های تولید داخل امان یک مقداراز مشابه خارجی بیشترباشد، ولی باید بپذیریم با این کارمان از یک هموطن خودمان حمایت کرده ایم .به هر حال امیدوارم که تولید کنندگان ما موفق باشند.
عضو فراکسیون بهداشت و درمان خانه ملّت گفت: برخی چیزها بازندگی انسان همراه است،از تولد تازمانی که فرد ازدنیا می رود. یکی ازآنها کفش است، امروزه کودکان در سنین پایین هم به کفش نیاز پیدا می کنند وامروز می بینیم خانواده ها دوست دارند پای نوزادن خود هم کفش کنند. ولی واقعاً کفش به عنوان قلب دوّم انسان محسوب می شود و شاید اطلاعات خیلی ازمادر این خصوص فنی نباشد. بایستی سیستم های آموزشی، برنامه های تلویزیونی روی این مسأله کار کنند.در بحث سلامت،متخصصین امربه مردم یادآوری می کنند که چطوربرای فرزندانشان در سنین پایین کفش تهیه کنند.
دکتر بنیادی تصریح کرد: امروزخیلی ازانحراف های پاهاوانگشتان وخیلی ازعفونت های نا خن ها که اصطلاحاًمی گوییم ناخن درگوشت فرورفته است ومسایلی ازاین قبیل که می بینیم درجامعه با آن درگیر هستند، به خاطراستفاده ازکفشهای نامناسب است.یا بعضاً کفشهایی که بعد ازیک مدّت باید تعویض شوند و خانواده ها چون اطلاع ندارند وبه استفاده ازکفش معیوب ادامه می دهند. امیدوارم در این زمینه نیز آموزش های مناسبی درسطح جامعه داشته باشیم.
نماینده مردم کاشمردر مجلس شورای اسلامی پیرامون حمایت مجلسی ازتولید داخلی گفت: شخصاً کاری که مجلس درراستای حمایت ازتولید داخل می کند ، اینکه بایستی قوانین و مقرراتی که دست و پا گیر است ازسرراه تولید بر داشته شده و تسهیل شود تا دسترسی راحت تری به پشتیبانی های مالی وسرمایه در گردش که نیازاوّلیه صنعت است داشته باشیم. از طرفی بنگاههای بازاریابی مناسبی را در سطح کشوربتوانیم فعال کنیم که ازظرفیت جمعیتی همسایگان هم استفاده کنیم ،اگر این اتفاق رخ دهد، اتفاق بسیار خوبی است و من امیدوارم تولیداتمان را بتوانیم دراختیار سایر کشورها هم قرار دهیم.
دکتر بنیادی درپایان اضافه کرد: نشان کفش ملّی چون مدّتی ازسطح جامعه دور بوده، برای آنکه دوباره احیاء شود، کمی زمان برخواهد بود. امّا امیدوارم به زودی جایگاه واقعی اش را پیدا کند و بتواند مایه سرافرازی کشورما باشد. کفش ملّی باید بتواند به عنوان یک نشان جهانی خودش را کم کم مطرح کند، چه در سطح آسیا و چه در سطح کشورهای پیشرفته، به هر حال این استعداد و توان هم در ما وجود دارد و فقط باید باور کنیم. در پایان برای آقای صالحی و اسلامیان ( مدیر عامل صندوق بازنشستگی ) آرزوی توفیق روزافزون دارم و امیدوارم تلاشهای این عزیزان هر چه سریعتر به بار بنشیند. 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
نماینده مردم کاشمر:کفش ملّی با مدیریت صالحی خیلی زود ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064