News

عضوء هیأت مدیره آتیه صبا: مدیر عامل گروه صنعتی ملّی همسو و هماهنگ با آتیه صبا حرکت می کند


دکتر مهدی ابزری عضوء هیأت مدیره هلدینگ آتیه صبا به اتفاق منوچهر صالحی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی با حضور در مرکز فروشگاهی و انبار محصول کفش ملّی واقع در خیابان خیام از این مرکز بازدید کردند.

حضور این میهمان عالی رتبه از هلدینگ در مرکز تجاری کفش ملّی ( معروف به پاساژ استاندارد) جهت تأمین منابع مالی برای راه اندازی مجدد این مجموعه بود. چرا که مجموعه فروشگاهی فوق سالهاست بنا به دلایلی بلا استفاده مانده تا امروز این ملک مهم که جغرافیای بسیار خوبی به لحاظ تجاری دارد، به مخروبه ای بدل شود. در جریان بازدید مدیران از پاساژ استاندارد فرصتی دست داد تا با وی گفتگویی کوتاه انجام دهیم که متن کپ و گقت ما با این عضو هیأت مدیره آتیه صبا را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

دکتر مهدی ابزری عضوء هیأت مدیره هلدینگ آتیه صبا در گفتگو با مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملّی در خصوص علّت حضورش در مرکز فروشگاهی کفش ملّی واقع در خیابان خیام گفت: خوشحال هستم، امروز در واقع از ملکی بازدید می کنم که از سالها قبل، ( بیش از 50 سال) توسط مؤسس این ملک برای توسعه مجموعه شرکت های کفش ملّی ایجاد شده است.

البته ملک فوق در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار ندارد و باید هلدینگ آتیه صبا برای آن به عنوان یکی از واحدهای تابعه اش فکری بکند و در استراتژی های خود در جهت نوسازی، توسعه آن را مد نظر قرار دهد.

وی افزود: امیدوارم به اتفاق آقای دکتر نیک کارکه مدیر عامل این هلدینگ هستند، در هیأت مدیره بتوانیم تدبیرهایی بیاندیشیم تا به امید خدا به نفع نگهداری و توسعه کفش ملّی بشود.

ما همه تلاشمان را برای همه مجموعه ها به کار می گیریم تا تأمین مالی خوبی در راستای اهداف صندوق بازنشستگی و منافع بازنشستگان بشود.

البته نمی خواهم بگویم تأمین مالی کار سختی است، ولی گاهی می توان با یک تدبیر درست مشکل را  خیلی راحت مرتفع کرد.

دکتر ابزری درباره آینده کفش ملّی ادامه داد: ما برای کفش ملّی دیدگاههای خیلی خوب داریم، اعتقاد ما این است که کفش ملّی را باید آنقدر حمایت کنیم تا آرام آرام جایگزین نشانهای خارجی شود و هر ایرانی افتخار کند به جای کفشهای دیگری که امروز در بازار وجود دارد، انتخاب و اولویت اوّلش کفش ملّی باشد. این موضوع در قبل از پیروزی انقلاب هم وجود داشته است.

عضوء هیأت مدیره آتیه صبا اضافه کرد: اگر دو نقطه قوت در مجموعه باشد، اتفاق نظر بین مدیران و تدبیر و تدوین روشها، سیاستها و استراتژی های جدید،  دو عاملی است که اگر بخوبی در کنار هم قرار بگیرند اتفاق خوبی در مدیریت رخ خواهد داد.

وی در پایان گفت: مدیر عامل گروه صنعتی ملّی فرد بسیار خوب و توانمندی است که همسو و هماهنگ با مدیریت آتیه صبا حرکت می کند.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
عضوء هیأت مدیره آتیه صبا: مدیر عامل گروه صنعتی ملّی ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.198.77.35)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064