News

علی دایی: کفش ملّی با حضور منوچهر صالحی به جایگاه شایسته گذشته خود باز خواهد گشت


 علی دایی آقای گل فوتبال جهان با حضور در محل گروه صنعتی ملّی با منوچهر صالحی مدیر عامل این شرکت دیدار کرد.

در این دیدار طرفین پیرامون مسایل مختلف، از جمله یادآوری خاطرات فوتبالی و نحوه  همکاری های جدید با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ملّی پوش سابق فوتبال کشورمان که صالحی را دوست قدیمی خود معرفی کرد، در گفتگو با مرکز ارتباطات ملّی در خصوص ملاقات اش با مدیر عامل گروه صنعتی گفت: آقای صالحی از دوستان قدیمی من هستند، خیلی وقت بود قصد داشتم به دیدار او بیایم، امّا هر بار این اتفاق رخ نمی داد، تا اینکه بالاخره فرصتی دست داد تا با جناب صالحی دیداری داشته باشیم. و خدا را شکر هم رفع دلتنگی شد و هم اطلاعات مفیدی درباره کفش ملّی به دست آوردم .

دایی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است با گروه صنعتی ملّی همکاری داشته باشد یا نه؟ افزود: باید شرایط را بررسی کنیم و ببینیم می توانیم همکاری کنیم یا خیر؟ از همین رو همه چیز به شرایط بستگی دارد. البته ما جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم و صحبت های مفیدی نیز رد و بدل شد، به هر حال نکته مهم اینکه باعث خوشحالی ما خواهد شد که بتوانیم با کفش ملّی همکاری داشته باشیم.

کاپیتان و سر مربی سابق تیم ملّی کشورمان و همچنین درباره کفش ملّی تصریح کرد: من شناخت قبلی روی کفش ملّی نداشته و ندارم، امّا خیلی مایلم اطلاعات و شناخت مناسبی از این شرکت پیدا کنم، به همین خاطر قصد دارم طی چند روز آینده با تحقیقات بیشتر به اطلاعاتم بیافزایم.

شناخت ما از کفش ملّی فقط مربوط به دوران بچگی ( کودکی ) است. وی گفت : فروشگاههای کفش ملّی را می دیدیم و کفش هایش را از والدینمان طلب می کردیم.

بزرگمرد فوتبال ایران در پایان در خصوص مدیریت منوچهر صالحی نیز اضافه کرد: آقای صالحی یکی از مدیران خیلی خوب کشور ما است و اعتقاد دارم او به راحتی  می تواند در کفش ملّی تحول ایجاد کند و این برند قدیمی و خوشنام را به جایگاه سابق و مطلوب خود بازگرداند.

به نظر من صالحی و کفش ملّی در سطح کشور حرفهای زیادی برای گفتن خواهند داشت و من امیدوارم آنقدر قوی کار کنند که در بخش صادرات هم توفیق های چشمگیری داشته باشند.

گفتنی است، در حاشیه ملاقات دایی با مدیر عامل گروه صنعتی ملّی، منوچهر صالحی خبر از افتتاح یک موزه کفش در آینده بسیار نزدیک داد، که این خبر با استقبال علی دایی نیز همراه شد. از همین رو قرار شد آقای گل جهان یک جفت از کفشهای خود را به موزه کفش گروه صنعتی ملّی اهداء کند. 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
علی دایی: کفش ملّی با حضور منوچهر صالحی به جایگاه ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.167.230.68)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064