News

صالحی؛ مدیر عامل گروه صنعتی، برترین مدیر کشوری شد

برای بهره هر چه بیشتر بیش از یک میلیون بازنشسته از منافع کفش ملّی تمام امکانات خود را بسیج کرده‌ایم


عصر چهارشنبه گذشته مورخ 95/04/30 پنجمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی و مدیران تعالی‌گر ارتباطی در مرکز اسناد و کتابخانه ملّی برگزار شد که طی آن از برترین‌ها و برگزیدگان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
در این همایش که با حضور تعدادی از مسئولان فرهنگی و جمعی از پیشکسوتان، اساتید دانشگاه و علوم ارتباطات همراه بود، منوچهر صالحی مدیرعامل و همچنین روابط عمومی گروه صنعتی ملّی به ترتیب به عنوان برترین مدیر تعالی‌گر ارتباطی و سرآمدترین روابط عمومی کشوری برگزیده شدند و از آنها با اهداء لوح و نشان تعالی روابط عمومی تقدیر و تشکر گردید.
نکته قابل توجه اینکه مناطق آزاد کیش و قشم، شهرداری‌های دو کلان شهر رشت و مشهد در این ارزیابی پس از گروه صنعتی ملّی در مقام‌های بعدی قرار گرفتند.
گفتنی است منوچهر صالحی پس از این انتخاب با صدور بیانه‌ای از مسئولان برگزار کننده همایش مذکور قدردانی کرد که متن این بیانیه به شرح ذیل است:


"بسمه تعالی"

ضمن سپاس از برگزار کنندگان، زحمتکشان و مسئولین این مراسم با شکوه، جا دارد بگویم، این تقدیر‌نامه برای ما بسیار گران است، چون در نظامی کار می‌کنیم که فرزندان این مرزوبوم برای آرامش روانی، رفاه ملّی، هویت ملّی، همبستگی ملّی، وحدت ملّی و حفظ ارزش‌های والای ایرانی و اسلامی، در صدها کیلومتر از مرزهای ایران دلاور در حال رشادت و ایثارگری با قطران خون پاکشان هستند تا درخت تنومند کشورمان را بیش از پیش طراوت ببخشند و به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گویند تا ما با این فراغ بال به اینگونه تقدیر و سپاس نامه دست پیدا کنیم.
صالحی در ادامه آورده است: لوح را تقدیم می‌کنم به مرد پر تلاش و خدوم صدیق، جناب آقای دکتر اسلامیان مدیر عامل بزرگ‌اندیش صندوق بازنشستگی کشوری که با همه توان خود برای احیاء کفش از تمام وجود خود مایه گذاشت.
می‌دانستیم در گذشته قرار بود کفش ملّی به بانک تبدیل شود (بانک‌هایی به نام صبا یا امیر کبیر) امّا امروز کفش ملّی خود را پیدا کرده، فیل خفته بیدار شده است، فیل پیر جوان شد و به قولی از زبان زیبای دکتر اسلامیان فیل بی‌اندیشه امروز دارای تفکر است و راه خود را پیدا کرده است. فیل در حال زایش است، آن هم زایش جهش یافته ....
صالحی افزود: سپاس از مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری و آقای دکتر نیک کار، مدیر عامل فرهیخته شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، من به نمایندگی ایشان نمی‌گذارم کفش ملّی عروسک خیمه شب بازی شود. باید تولیدکنندگان کفشی را تولید کنند تا وقتی زن و مرد، دختر و پسر آنرا می‌پوشند به آن افتخار و احساس کنند در ابرها راه می‌روند.
ما باید به سلامتی مردم غیورمان احترام بگذاریم و به احترام مردم نیاز داریم، ما نیازمند توجه مردم به کفش ملّی هستیم، ما به سلامتی فرزندانمان باید فکر کنیم، پس تولیدکنندگان عزیز به فرزندان خود فکر کنند، حداقل کفشی را تولید و عرضه کنیم که فردا هزاران درد از پا نصیب او نکنیم.

همه خیمه گاه بشری پای اوست، پای را سالم نگه داریم.
 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
برای بهره هر چه بیشتر بیش از یک میلیون بازنشسته از ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064