News

موسوی: کودکی ما با کفش ملّی پیوند خورده است


علی موسوی مهاجم سال های نه چندان دور تیم ملّی و استقلال تهران، هنوز هم خاطرات کودکی اش را با کفش ملّی پیوند می زند و دراین باره می گوید: دوران کودکی ما فقط یک نوع کفش وجود داشت و آن هم کفش ملّی بود. فکر کنم کسی در ایران نباشد که این نام را نشناسد، خاطرم هست اوّل مهر که می شد ما به همراه خانواده به فروشگاههای کفش ملّی  می رفتیم تا برای مدرسه کفش بخریم. آن زمان کفش ملّی در همه شهرها شعبه بسیار داشت و به راحتی در دسترس بود.
مهاجم سابق بایرن لورکوزن و کلن آلمان در ادامه افزود: نمی دانم چه بلایی سر کفش ملّی آمد و چرا بین این برند محبوب و مردم فاصله افتاد، امّا شنیدم کفش ملّی در حال تحول است و مدیریت جدید گام های مثبتی برای احیاء این نشان و آشتی مردم با آن برداشته است.
موسوی همچنین در خصوص حمایت مالی کفش ملّی از قهرمانان المپیکی به مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملّی گفت: فکر می کنم حمایت مالی از قهرمانان المپیکی کار بسیار پسندیده، درست و خوبی بود که از سوی مدیران کفش ملّی صورت گرفت. این کار هم برای ورزشکاران المپیکی تشویق بسیار خوبی است، هم به ورزش کمک شایانی می کند و هم برای خود    کفش ملّی تبلیغ مناسبی به حساب می آید. مطمئنم مردم نیز این قبیل کارها را بسیار می پسندند و حمایت خواهند کرد.
وی در پایان اضافه کرد: با اینکه امروزه شرکتهای بسیاری چه خارجی و چه داخلی در صنعت کفش فعالیت می کنند، امّا کفش ملّی با توجه به سابقه طولانی و درخشانی که دارد اگر محصولاتش را با کیفیت برتر و قیمت مناسب ارائه دهد، قطعاً مورد حمایت بیشتر مردم قرار خواهد گرفت، چرا که مردم ما خاطرات خوبی از کفش ملّی دارند. و چه بهتر که ما از تولیدات داخلی بهره بگیریم تا از محصولات وارداتی که هم قیمت  بالا تری دارند و هم اینکه مشخص نیست، چطور و چگونه، تهیه و به دست ما می رسد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
موسوی: کودکی ما با کفش ملّی پیوند خورده است
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064