News

مهدی: پس از سالها شاهد ارایه گزارش پاک پاک حسابرسان از عملکرد یکساله گروه صنعتی ملّی بودیم


سید رضا مهدی مشاور مالی-اقتصادی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی در گفتگو با مرکز ارتباطات ملّی پیرامون برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه این گروه گفت: مجمع امسال ابتدا به نحو بسیار خوبی اطلاع رسانی شده بود به طوری که نمایندگان سهام داران عمده، همگی حضور داشتند. سهام داران خرد نیز تعدادی بسیاری حضور بهم رسانده بودند. حضور سهام داران آنقدر چشمگیر بود که این مجمع با حضور40/98 درصدی برگزار شد.
وی که از سال 1355 سابقه حضور و فعالیت در گروه صنعتی ملّی در قالب مدیر عامل و عضوء هیأت مدیره در بخشهای مختلف را در کارنامه خود دارد در ادامه افزود: یکی از مواردی که امسال بیش از هر چیزی چشمگیر بود اینکه گزارش حسابرسی بند مشروط نداشت و اصطلاحاً گزارش حسابرسی پاک بود. پس از سالها برای اوّلین بار این اتفاق رخ داد.
وی ادامه داد: مجمع به خوبی از سوی آقای خمجانی مدیریت شد و نکته جالب تر اینکه گزارش فعالیت هیأت مدیره به صورت فیلم تهیه و مستند سازی شده بود. فعالیتهای هیأت مدیره در سال 94 به نحو زیبایی برای حاضرین به نمایش در آمد که این موضوع قدردانی سهام داران خرد و کلان از هیأت مدیره را به همراه داشت.
مشاور مالی-اقتصادی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی همچنین تصریح کرد: تصمیم مهمی که در مراسم مجمع عمومی گروه صنعتی ملّی گرفته شد، تقسیم سود بود. سود خالص 4/92 درصدی شرکت بین سهام داران تقسیم شد، به نحوی که سهام داران رضایت صد درصدی خود را اعلام کردند.
مهدی درباره آینده کفش ملّی نیز گفت: اگر ثبات مدیریت اتفاق بیافتد و مدیران فصلی میانگین 4 تا 5 سال حداقل حضور داشته باشند، با توجه به اینکه استراتژی گروه برای افق 1400 تدوین و تصویب شده، به نظر می رسد این مدیریت بتواند علاوه بر اینکه نشان کفش ملّی را احیاء کند و مشتری ما را نیز با کفش ملّی آشتی داده و بتواند در سالهای آتی سودآوری بسیار بیشتری از امسال و سالهای دیگر داشته باشد.
وی اضافه کرد: اگر امسال رکود را پشت سر بگذاریم و شکوفایی اقتصادی رخ بدهد به احتمال زیاد به فروش برنامه ریزی شده دست پیدا خواهیم کرد.
مهدی در پایان گفت: ما مشکلاتی در مسائل مدیریت میانی و پرسنل شاغل به لحاظ تخصص و کمبود آموزش داریم. با توجه به فعالیت فشرده مدیر عامل محترم، درصورتی که مدیران میانی و پرسنل فروش به صورت همدل و هماهنگ با هیأت مدیره بتوانند از آموزش های لازم بهره ببرند، در رسیدن به اهداف گروه، مدیریت را یاری خواهند کرد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
مهدی: پس از سالها شاهد ارایه گزارش پاک پاک حسابرسان ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064