News

امضاء تفاهم نامه همکاری کفش ملّی و شرکت ایتالیایی


چندی پیش معاون سابق وزیر اقتصاد کشور ایتالیا در حوزه تجارت خارجی در قالب مدیر شرکت"IWS" جلسه ای را با منوچهر صالحی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی برگزارکرد. در این جلسه طرفین پیرامون نحوه همکاری دو شرکت در زمینه تولید، توزیع و فروش کفش با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملّی طرفین ایرانی و ایتالیایی پس از بررسی پیشنهاد همکاری تفاهم نامه ای به امضاء رساندند.
در این تفاهم نامه مقرر گردید که طرف ایتالیایی از پتانسیلهای بالقوه کفش ملّی نظیر شبکه فروش منسجم و ایجاد کارآفرینی استفاده بهینه نماید.
این گزارش حاکیست، با توجه به اینکه کشور ایتالیا در زمینه تکنولوژی صنعت کفش در دنیای امروز بعنوان یک کشور پیشرفته و صاحب سبک بحساب می آید، ساختارهایی را بوجود آورند که بواسطه آن بتوانند با کمک کفش ملّی موجبات انتقال تکنولوژی به کشورهای ثالث را فراهم نمایند.
پلی تکنیک صنعت کفش، انتقال آخرین تکنولوژی فروش اینترنتی، تحقیق و توسعه الگوها، نوسازی و طراحی فروشگاهها و ... نیز از دیگر اهدافی است که در این تفاهم نامه با شرکت"IWS" متعهد به انجام آن گردیده است. 
در این تفاهم نامه همچنین آمده است، طرف ایتالیایی مقرر گردیده در یک بازه زمانی 15 روزه پروژه مشاور و کمک رسانی با ذکر اهداف، شش زمان و هزینه های مربوط را به کفش ملّی ارایه نماید.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
امضاء تفاهم نامه همکاری کفش ملّی و شرکت ایتالیایی
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.198.77.35)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064