News

معاون وزیر سابق ایتالیایی، همکار امروز کفش ملّی


ظهر دیروز یک هیأت ایتالیایی با حضور در گروه صنعتی ملّی ضمن بازدید از امکانات و ظرفیت این مجموعه با منوچهر صالحی مدیرعامل این گروه صنعتی دیدار کردند .


در این دیدار طرفین در خصوص زمینه های همکاری در بخش طراحی، تولید، آموزش ، انتقال تکنولوژی و بازاریابی در راستای احیاء نشان کفش ملّی و جهانی شدن به گفتگو پرداختند .
هیأت ایتالیایی در دیدار با صالحی طرح های خود را جهت تحقق موارد مذکور ارائه و سپس به بازدید قسمتهای مختلف این مجموعه پرداختند .
" آدولف اورسو " رئیس شرکت " iws" " فرانکو بالین " به عنوان کارآفرین موفق ایتالیا و موسس مدرسه پلی تکنیک کفش ونیز و همچنین دکتر ماساروی به عنوان بازاریاب نمونه اعضای هیأت ایتالیایی را تشکیل می دادند که در گفتگو با مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملّی صحبت های جالبی را به زبان آوردند که در ذیل از نظرتان می گذارد.

معاون وزیر سابق دیروز ، تولید کننده کفش امروز

آدولف اورسو در خصوص رزومه و معرفی خود گفت : حدود 8 سال در وزارت اقتصاد ایتالیا به عنوان معاون وزیر تجارت خارجی فعالیت کردم. در آن زمان برای تولید کفش مرغوب، زیبا و با کیفیت در ایتالیا خیلی تلاش کردم، همانطور که می دانید کفشهای ایتالیایی بهترین کیفیت را در دنیا دارند.
امّا امروز از طریق شرکتی که تأسیس کرده ام در ایران فعال هستم. و با شرکتهای ایرانی همکاری های صنعتی و تجاری انجام می دهم.

حرفه ای های ایتالیا برای همکاری با کفش ملّی بسیج شده اند

وی ادامه داد: ما برای همکاری با گروه صنعتی ملّی بهترین ها و حرفه ای های ایتالیا را در صنعت کفش کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانیم به افزایش تولید و ارتقاء کیفیت کفش ملّی کمک کنیم و قصد داریم به صادرات بیشتر کمک و با همکاری هم مشکلات  پیش روی کفش ملّی را مرتفع سازیم.
در جلسه با مدیر عامل گروه صنعتی ملّی یکسری از فرضیه هایمان را معرفی و ارائه کردیم. پیشنهادات ما مربوط به آموزش، تکنولوژی و تولید بود. می خواهیم این نشان را تجاری سازی کنیم، البته این مهم زمانی تحقق می یابد که ما یک محصول خوب تولید کنیم.
گرچه فقط تولید خوب کافی نیست،تولید ما باید خوب معرفی و خوب فروخته شود.هرچند طراحی مدل ها و مکان فروش هم خیلی مهم است.

بالین بزرگترین کارآفرین ایتالیاست

اورسو گفت:آقای دکتر " فرانکو بالین " یکی از بزرگترین کارآفرین های ایتالیا در صنعت کفش را به شما معرفی می کنم. او اوّلین و مهم ترین مدرسه جهت آموزش طراحان متخصصین کفش را تأسیس کرد که حالا به یک مدرسه جهانی تبدیل شده است.همچنین اوموسس شهرک صنعتی " اکریب " بوده که مهم ترین منطقه در زمینه کفش است. زیباترین کفشهای جهان در این شهرک تولید می شود. می توان گفت فرانسوی ها و ایتالیایی ها کفش های خود را آنجا تولید می کنند.
وی همچنین دکتر" ماساری" را معرفی و اضافه کرد، او در جلسه امروز پروژه ای را برای فروش ارائه داد، پروژه او با تکنولوژی های نوآورانه ای همراه است که فقط در ایتالیا وجود دارد.

ارتقاء و توسعه را اصلی ترین هدف مدیران امروز گروه صنعتی ملّی دیدم

اورسو در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت با کفش ملّی همکاری کند،توضیح داد: سه سال است که درحال رفت و آمد به ایران هستم. در این مدّت متوجه شدم که کفش ملّی در بخشهای مختلف درصدد ارتقاء و توسعه است. از طرفی در کنار دفترما سه فروشگاه کفش ملّی وجود داردکه من هرروز عکس فیل ( آرم ) کفش ملّی را می دیدم.به هر حال اتفاق افتاد که به مدیران این شرکت معرفی شویم تا بتوانیم در مورد پروژه صحبت کنیم.
چند هفته پیش یک جلسه دیگر با همتایان ایرانی برگزار کردیم، در آن جلسه از من خواسته شد تا زمینه های همکاری را سازماندهی کنم که این اتفاق رخ داد تا به موفقیت نزدیک تر شویم.

کفش ملّی توان رقابت با نشان های معروف دنیا را دارد

او اضافه کرد: نشان کفش ملّی را همه در ایران می شناسند،ما اینجا آمده ایم تا صنعت ایران به صنعتی قابل رقابت در سطح جهان تبدیل کنیم. البته ما می دانیم همه کفشهای ایرانی را در دنیا می شناسند و می دانیم سالها محصولات کفش ملّی به روسیه و مصر صادر می شده و بازار خوبی در این کشورها داشته است. کفش ملّی با کمک ایتالیایی ها قصد دارد، جایگاه سابق خود به دست آورد و صادرات انبوه داشته باشد.
البته تحریم ها مشکلات بسیاری برای کفش ملّی ایجاد کرد امّا شما یقین داشته باشید ما موفق می شویم. آقای بالین در روسیه و چین هم فعالیت داشته است، در آن زمان این کشورها در صنعت کفش سازی عقب بودند، امّا امروز به اصلی ترین تولید کنندگان کفش تبدیل شده اند. اگر در چین، روسیه،بنگلادش می توانیم موفق باشیم، حتماً در ایران امکان موفقیت بیشتر است. چرا که در ایران هم فرهنگ غنی داریم، هم تاریخ داریم و هم اینکه ایران خودش سالها تولید کننده کفش بوده و کفشهای ایرانی در جهان مطرح است. در حال حاضر ایران صاحب طراحان خوب و قابلی در سطح بین المللی دارد و مطمئنم با همکاری دوش به دوش و وجود دانشگاه پلی تکنیک کفش ونیز می توانیم کیفیت و مدل ها را ارتقاء بدهیم.
اورسو خاطر نشان کرد: ما وقتی می خواهیم تبلیغ یک محصول ایتالیایی را انجام دهیم، به زیبایی و اصول تولیدات آن اشاره میکنیم. ما معتقدیم علاوه بر زیبایی یک کفش باید راحت هم باشد. مطمئنم ما با همکاری شرکت ایرانی می توانیم کفش های بهتری از کفشهای ایتالیایی بسازیم. فکر می کنم موفقیت نزدیک است و می توانیم از پاییز و زمستان شاهد مدلهای جدید با کیفیت بهتر از کفش ملّی باشیم.

فروش اینترنتی مهم ترین تمایل امروز مشتریان

دکتر استفان ماساری گفت : برای فروش تولیدات کفش ملّی پروژه ای را به آقای صالحی ( مدیر عامل گروه صنعتی ملّی ) ارائه کردم که اگر بخواهم در مورد آن صحبت کنم، باید بگویم نظر من این است که که کفش ملّی مدلهای مختلف برای اقشار مختلف ایران تولید کند. البته این به استراتژی مدیران کفش ملّی بستگی دارد.
برای فروش هم روشی ارائه کردم که بر اساس یک تئوری اقتصادی است. در این سیستم مغازه ها و فروشگاههای فیزیکی با وب( فروشگاههای اینترنتی ) به هم نزدیک می شوند که بتوانیم مشتریان بیشتری داشته باشیم.

 


 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
معاون وزیر سابق ایتالیایی، همکار امروز کفش ملّی
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.198.77.35)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064