News

تفاهم نامه همکاری گروه صنعتی ملی و کمیته ملی المپیک

مهندس صالحی: به مدال آوران طلای المپیک کفش طلا هدیه میدهیم


مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت: به هر ورزشکار اعزامی کشورمان به مسابقات المپیک ریو که بتواند مدال طلا کسب کند، کفش طلا اهدا خواهیم کرد.

به گزارش حوزه ارتباطات گروه صنعتی ملی، منوچهرصالحی ضمن بیان این مطلب در نشست خبری مشترک با رئیس کمیته ملی المپیک که در محل این کمیته برگزار شد، اظهار داشت: بی شک مسابقات المپیک بزرگترین رویداد تاریخی دنیا در هر چهار سال است و همه کشورها با تمام توان، برای افتخارآفرینی هر چه بیشتر در آن شرکت می کنند.

وی افزود: کشور عزیز ما نیز از این قاعده مستثنی نیست وبحمدالله کمیته ملی المپیک تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه در طول ادوار المپیک بکار گرفته است.

صالحی ادامه داد: بدون شک برای نتیجه گیری در هر رویداد بزرگ باید سازوکار آن در سه حوزه فنی، سیاسی واقتصادی مهیا باشد که گروه صنعتی ملی آماده برای افتخارآفرینی جوانان این مرز و بوم در حوزه اقتصادی این نقش آفرینی را داشته باشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ملی خاطر نشان کرد: اگر نگاهی به تاریخ این مرز و بوم بیندازیم بی شک شاهد افتخار آفرینی، رشادتها و دلاوری غیور مردان جوان کشورمان خواهیم بود. جوانانی که با افتخار برگهای زرین فراوانی را برای بزرگی وعزت ایران رقم زده اند.

وی افزود: برای من و همکارانم در گروه صنعتی ملی و تولید گران عزیز که در همه حال یار و یاور ما بوده اند، مایه افتخار و شادمانی است که بتوانیم با ایجاد انگیزه در ورزشکاران عزیز اعزامی کشورمان به مسابقات المپیک ریو روحیه شادابی و نشاط را به جامعه تزریق کنیم.

وی در خصوص کفش های طلایی اهدایی به ورزشکارانی که مدال طلای المپیک را کسب کنند خاطر نشان کرد: این کفش ها قیمتی در حدود 100 میلیون تومان دارند که با کمک تولید کنندگان عزیزمان اهدا خواهد شد.

صالحی در پایان از مسئولان کمیته ملی المپیک درخواست کرد که اهدای کفش طلا به ورزشکاران درIOC (سازمان برگزار کننده المپیک) به نام کشور عزیزمان به ثبت رسیده شود و همچنین ابراز امیدواری کرد که در المپیک 2020 توکیو شاهد آن باشیم که تمام ورزشکاران ایرانی از کفش های ایرانی استفاده نمایند.


رئیس کمیته ملی المپیک : صالحی در حوزه ورزش کارهای بزرگی انجام داده است.
دکتر کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی گروه صنعتی ملی اظهار کرد: آقای صالحی مدیر عامل این گروه، یک چهره کاملا ورزشی است، ایشان سال ها در ورزش بوده اند و دغدغه این را دارند که برای حضور پرقدرت در المپیک ریو همه گونه همکاری کنند.
وی افزود جای تقدیر دارد که انسانی مانند آقای صالحی اینقدر نسبت به ورزش کشورمان عرق و تعصب داشته باشد. طبیعی است که ما هم وظیفه داریم از آن ها حمایت کرده و تولیدات آن ها را در معرض نمایش بگذاریم.
رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به سوابق مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت: اگر امروز شاهد این هستیم که همه از تمام تکواندوکاران اعزامی کشورمان به المپیک توقع کسب مدال دارند، اگر امروز کره ای ها از تکواندوکاران کشورمان وحشت دارند، اگر در این رشته در تراز اول دنیا هستیم، همه و همه حاصل برنامه ریزی و مدیریت آقای صالحی در زمانی است که بر رأس هرم این فدراسیون حضور داشته و نقش آفرینی کرده اند.

وی همچنین به سوابق صالحی در باشگاه سایپا نیز اشاره کرد و گفت : خوشبختانه در تمام این دوره ها نگاه آقای صالحی به مقوله ورزش یک نگاه ملی توام با تزریق روحیه پهلوانی و جوانمردی بوده است.


سوال خبرنگار در خصوص سفر به خاش:
در این نشست خبری خبرنگار روزنامه همشهری در خصوص سفر خاش از مدیر عامل گروه صنعتی ملی سوال کرد.
این خبرنگار گفت: از گوشه و کنار شنیدیم که شما در یک اقدام انسان دوستانه با سفر به یکی از روستاهای شهرستان خاش از معلم فداکاری که جان خود را برای نجات جان سه دانش آموز تقدیم کرد، تقدیر نمودید.
وی ادامه داد: جای بسی خوشحالی است که امروز شاهدیم که یکی از مدیران صنعتی کشورمان دغدغه فرهنگی دارد. لطفا در خصوص سفرتان توضیخ دهید.
در ادامه مهندس صالحی مدیر عامل گروه صنعتی ملی ضمن تقدیر و تشکر از توجه و اهتمام این خبرنگار اظهار داشت: وظیفه همه ماست که از هر اقدام انسان دوستانه که در هر کجای این مرز و بوم رخ می دهد تجلیل کنیم و جای هیچ گونه منتی هم نیست.
وی افزود اینجانب به نمایندگی از جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون و رفاه اجتماعی و جناب آقای دکتر اسلامیان مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در ایام ولادت حضرت علی(ع) در روستای محل زندگی این معلم فداکار که یک روستای دور افتاده و در 320 کیلومتری شهر زاهدان می باشد حضور یافته وبه مقام شامخ این بزرگوار که جان خود را در راه تعلیم و تعلم قربانی کرد، ادای احترام نمودم.
صالحی خاطر نشان کرد قطعا تاریخ این مرز و بوم با این افتخار آفرینی ها بیگانه نیست و وظیفه همه ماست که با احترام به این چهره های ماندگار ادای احترام کنیم.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
مهندس صالحی: به مدال آوران طلای المپیک کفش طلا هدیه ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064