News

مدیر عامل گروه صنعتی ملی: با همه توان و قوا از کاروان اعزامی به المپیک حمایت می کنیم.

رئـیس کمیتـه ملـی المپیــک: مدیریت خلاق و پویا مهمترین شاخصه آقای مهندس صالحی است.


گروه صنعتی ملی :

مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت: موفقیت کاروان اعزامی ورزشکاران به المپیک ریو مستلزم همدلی و همکاری دستگاههاست و گروه صنعتی ملی آمادگی همه جانبه خودرا در تحقق این مهـم اعـلام می دارد.

 به گزارش حوزه ارتباطات گروه صنعتی ملی، مهندس صالحی ضمن بیان این مطلب در دیداری که رئیس کمیته ملی المپیک و هیات همراه از گروه صنعتی ملی داشتند، خاطرنشان ساخت: بدون شک مسابقات المپیک مهمترین رویداد تاریخی دنیاست که هر 4 سال یک بار اتفاق می افتد و بدون شک از موفقیتهای کسب شده در آن می توان تا4 سال بهره برداری مثبت و مطلوب کرد و نوعی نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کرد.
وی افزود: بر همین اساس گروه صنعتی ملی و تولیدکنندگان زحمتکش آن احساس مباهات و غرور خواهند نمود که بتوانند در تزریق این نشاط به جامعه سهمی داشته باشند.
مدیر عامل گروه صنعتی ملی با اشاره به نامگذاری سال 95 به سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: بدون شـک مهمتـرین حـوزه ای که می تواند در منویات معظم له نقش کلیدی و راهگشا را ایفا نمایند، حوزه تولید است.
مهندس صالحی ادامه داد: رویکرد اصلی ما در سال 95 عملیاتی نمودن این شعار مهم می باشد که برای عینت بخشیدن به آن ارتقاء هر چه بیشتر سطح تولیدات از لحاظ کیفیت و کمیت و به تبع آن افزایش میزان رضایتمندی را هدف خود قرار داده ایم.
دکتر کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک نیز در این دیدار ضمن تشکر از حمایتهای مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت : نگاه مدیریتی آقای صالحی در ادوار مدیریتی مختلف همواره یک نگاه خاص و خلاق بوده است.
وی گفت: قطعا با این نگاه مدیریتی که در جناب آقای صالحی وجود دارد ، در آینده بسیارنزدیک شاهد دستیابی این گروه به جایگاه ویژه و رفیعی خواهیم بود.
رئیس کمیته ملی المپیک در پایان گفت : آماده ایم تا با همکاری و تعامل بیشتر در جهت جهانی سازی برند کفش ملی و گروه صنعتی ملی کمک نماییم.
شایان ذکر است که در این بازدید ، دکتر هاشمی در آزمایشگاه کفش ملی حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیت این آزمایشگاه قرار گرفت.

جهت مشاهده عکس های تکمیلی اینجا کلیک کنید.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
رئـیس کمیتـه ملـی المپیــک: مدیریت خلاق و پویا مهمترین ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064