Articles

ضدعفونی کردن کفش با اشعه فرابنفش


کفش ملی :

 

 


به گزارش کفش ملی به نقل از دیجیتال ترندز، این دستگاه ضدعفونی کننده با استفاده از اشعه فرابنفش میکروب‌های ایجاد‌کننده بوی بد که در کفش‌های شما زندگی می‌کنند را از بین می‌برد.
هیچ چیز بدتر از بوی بد کفش مورد علاقه شما نیست. علاوه بر این باکتری‌های تولید‌کننده بوی بد کفش می‌توانند بیماری‌های قارچی و پوستی در پای شما ایجاد کنند. این دستگاه جدید که قرار است به زودی تولید شود، می‌تواند باکتری و قارچ‌های موجود در کفش‌تان را با استفاده از نور فرابنفش از بین ببرد که بتوانید با خیال آسوده از کفش مورد علاقه‌تان استفاده کنید.


پا و دستان شما بیش از هر جای دیگر بدن دارای غدد تعریق است و حتی پیش از آن‌که کفش شما دارای بوی نامطلوب گردد این محیط تاریک و مرطوب فراهم شده توسط کفش محیطی عالی برای رشد و نمو باکتری‌ها فراهم می‌کند. به جای استفاده از درمان‌های پوستی و قارچی این دستگاه می‌تواند با پیشگیری از شکل‌گیری این باکتری‌ها نه تنها به سلامت محیط پا کمک کند بلکه از بو گرفتن کفش نیز جلوگیری می‌کند.


اشعه فرابنفش در یک بازه زمانی 10 الی 20 دقیقه به داخل کفش تابانده شده و آن را کاملا ضدعفونی می‌کند. همچنین این دستگاه می‌تواند برای ضدعفونی کردن وسایل دیگری مانند دستکش و کیف پول نیز که مستعد رشد باکتری‌ها هستند مورد استفاده قرار بگیرد.
دستگاه در سه حالت عادی، ورزشی و ویژه کار می‌کند. حالت عادی برای ضدعفونی کردن در حالت استفاده روزمره و حالت ورزشی برای ضد عفونی کردن کفش ورزشی که آلودگی بالاتری دارد و به مدت طولانی‌تر استفاده می‌شود. حالت ویژه برای ضد عفونی کردن چرم‌های خیلی لطیف یا مواد حساس استفاده می‌شود که ممکن است به دلیل تابش مستمر اشعه یا گرم شدن آسیب ببینند. دستگاه کاملا قابل حمل بوده و از طریق شارژر با کابل USB قابل شارژ است. لامپ دستگاه 10.000 ساعت کار می‌کند که با فرض اینکه برای هر بار ضد عفونی کردن تنها 20 دقیقه زمان لازم است می‌توان گفت که سال‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.


مخترع این دستگاه در صدد جمع آوری کمک‌های مالی به ارزش 40000 دلار در کیک استارتر است که در صورت تحقق این محصول تا پایان خرداد سال 1395 به بازار عرضه می‌شود.

 

 

 

 

Latest Headlines
Most Visited

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
ضدعفونی کردن کفش با اشعه فرابنفش
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.198.77.35)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064